Společný pracovní portál firem patřících do rodiny Bricol
Společný pracovní portál firem patřících do rodiny Bricol

Volné pozice v RANCH 13

BRICOL s.r.o.
Hlavní pracovní poměr
od 3.6 2024
místo Nemšová - Ľuborča, SK

RANCH 13 s.r.o.

Sme Westernovo zameraný ranč na prácu s dobytkom, lasom a reiningom. Cieľom Ranča 13 je byť najlepším rančom v oblasti jazdenia, trénovania koní, poskytovaní stravovacích a ubytovacích služieb za účelom zvýšenia kvality života našich zákazníkov. Chceme, aby si u nás odpočinuli, zažili príjemné chvíle a radi sa k nám vracali.

místo

Antonstálska dolina, 914 41 Nemšová, SK

Ranch 13 areál

Pár minút od Trenčína, pri dedinke Ľuborča v malebnej prírode sa nachádza rodinný Ranch13. Už po prechode cez most Vás uchváti atmosféra, prostredie a božské ticho, namiesto áut budete počuť potôčik ktorý tečie popri ranči, zvuky zvierat a šum okolitých lesov.

 

Na začiatku Vás očarí prenádherná stodola kde sa taktiež poriadajú rozprávkové svadby a čo nájdete za stodolou? Oázu pokoja pri jazierku ktoré je plné chutných rýb, môžete pri ňom zrelaxovať na lehátkach ktoré tam čakajú iba na Vás.

Ranch 13 areál

RANCH 13 saloon

Ďalšie miesto ktoré Vám zoberie dych je saloon, nádherná vôňa dreva Vás bude sprevádzať počas celej prítomnosti. Taktiež je to miesto kde si môžete zorganizovať nezabudnuteľnú, zážitkovú svadbu pod hviezdami, rodinnú oslavu alebo firemný večierok. Keď už si myslíte že ste videli všetko čítajte ďalej...

 

Ubytovať sa môžete v štýlovom, westernovom hotely kde musíte preskúmať každú izbu a prečo? Pretože každá izba má svoj vlastný príbeh, iný dizajn, inú atmosféru. Čerešničkou na torte je jazdecká hala s reštauráciou, z tepla môžete pozorovať ako sa jazdí, prípadne sa môžete presvedčiť na vlastné oči že ,,Pohľad z konského chrbta je najkrajší´´. Verte že toto miesto si Vás získa hlavne preto, lebo tu ROBÍME VECI SRDCOM.

 

RANCH 13 saloon

Osobní údaje

Kontaktní údaje

Bankovní údaje

* Výplatu vyplácíme vždy
do 3 dnů po skončení práce.


nahrávání
Soubor se nahrává
vymazat
nahráno
životopis.pdf
vymazat

nahrávání
Soubor se nahrává
vymazat
nahráno
fotka.jpg
vymazat

O vaše data je u nás postaráno. Přečtěte si naší ochr. os. údajů.

Radovan Růžička

Personalista

Radovan Růžička