Společný pracovní portál firem patřících do rodiny Bricol
Společný pracovní portál firem patřících do rodiny Bricol

Volné pozice v Bricol

BRICOL s.r.o.
Hlavní pracovní poměr
1.7.2024
1500-2200 €

Svojou prácou zabezpečíte, že denne viac ako 30 ľudí bude môcť robiť svoju prácu bez zbytočného stresu zo zlyhania techniky alebo nefunkčného systému.
Uľahčíte im ich pracovný život.

Ak máte záujem posilniť náš tým na pozícii Správca IT, ozvite sa emailom alebo telefonicky.
Pracujeme v ERP systéme Abra, využívame Windows SQL servery, Firebird, MS Office.

místo Horné Srnie, SK

Bricol spol s r.o.

Našim klientom pomáhame vytvárať jedinečnosť ich výrobkov vďaka našej širokej ponuke sklenených obalov, inovatívnemu dizajnu a prvotriednym službám. Naším hlavným cieľom je stať sa priekopníkom na trhu v oblasti inovácií sklenených obalov a udržať sa na špičke zmluvných výkonov. Veríme v dôveryhodnosť - dodávame to, čo sľúbime, a sľubujeme len to, čo môžeme skutočne splniť. Pristupujeme k tomu s priateľským a otvoreným prístupom.

 

místo

Dolinská 27/7, 914 42 Horné Srnie, SK

Bricol história I

Skupina Bricol vznikla z potreby pomôcť malým výrobcom vína, alkoholu a nealkoholických nápojov, ktorí v 90. rokoch 20. storočia v bývalom Československu čelili nedostatku sklenených obalov na svoje výrobky. Hoci v Československu v tom čase fungovali sklárne, žiaľ, nemali kapacitu, možnosti ani vôľu poskytovať svoje výrobky malým spoločnostiam.

 

Tieto medzery na trhu sme postupne vyplnili dodávaním skla zákazníkom v menších objemoch, rýchlejšie a efektívnejšie ako kedykoľvek predtým. Vďaka nákupu vlastných nákladných vozidiel sme našich zákazníkov zbavili starostí s hľadaním dodávateľov skla, zabezpečovaním dovozných vozidiel, neistou komunikáciou a dlhými dodacími lehotami.  

Bricol história I

Bricol história II

Po rozpade Československa sme založili samostatné pobočky v Hornom Srní a Valticiach na južnej Morave. Postupne sme začali rozširovať našu ponuku smerom k dovozu zo sklární v západnej Európe, kde bola naozaj široká a pestrá ponuka tvarov a objemov. Tento krok naši zákazníci veľmi ocenili, pretože ich výrobky sa začali odlišovať od bežných tvarov, farieb a objemov. V dôsledku toho sa ich výrobky stali na trhu žiadanejšími.

 

Aj po viac ako tridsiatich rokoch sme stále plní energie a nadšenia pre našu prácu. Stále hľadáme jedinečné tvary a udržiavame ich v našom sortimente, aby sme mohli našim váženým zákazníkom v celej Českej republike, vrátane Moravy a našich slovenských susedov, neustále prinášať prvotriedne služby.

Bricol história II

Osobní údaje

Kontaktní údaje

Bankovní údaje

* Výplatu vyplácíme vždy
do 3 dnů po skončení práce.


nahrávání
Soubor se nahrává
vymazat
nahráno
životopis.pdf
vymazat

nahrávání
Soubor se nahrává
vymazat
nahráno
fotka.jpg
vymazat

O vaše data je u nás postaráno. Přečtěte si naší ochr. os. údajů.

Radovan Růžička

Personalista

Radovan Růžička